Oferta pracy

Account Manager

NOBLEPROG POLSKA sp. z o.o.O firmie

3 500‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

NobleProg jest międzynarodową firmą szkoleniowo-konsultingową. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań dotyczących IT, w tym Zarządzania Strategicznego, Statystyki, Sztucznej Inteligencji czy Programowania.
NobleProg zostało założone w 2005 roku w Krakowie. Obecnie zatrudniamy ponad 100 koordynatorów w 13 biurach na całym Świecie (w tym czterech w Polsce) oraz współpracujemy z ponad 2000 konsultantów.

Jesteśmy grupą ludzi, która traktuje pracę jako miejsce do nauki, samodoskonalenia oraz automatyzacji i optymalizacji procesów uczenia się.

Jeśli szukasz nowych wyzwań czy też chciałabyś/chciałbyś zmienić coś w swoim życiu - zapraszamy. Wystarczy jedno kliknięcie :)

Dołączysz do działu zajmującego się aktywną sprzedażą usług oferowanych przez naszą firmę. Będziesz miał okazję współtworzyć procesy sprzedażowe oraz będziesz zaangażowany w podejmowanie decyzji co do kierunku rozwoju działań sprzedażowych.

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • Opieka nad klientami firmy - ustalanie harmonogramów szkoleń, badanie potrzeb szkoleniowych, wyszukiwanie nowych możliwości współpracy
  • Analiza potencjału rynku i konkurencji
  • Aktywna sprzedaż szkoleń komercyjnych i dofinansowanych (EFS, KFS)
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja przydzielonych planów sprzedażowych
  • Samodzielne prowadzenie prezentacji, spotkań i negocjacji handlowych
  • Sporządzanie raportów sprzedaży

Od idealnego kandydata oczekujemy przede wszystkim:

  • Doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych lub w sprzedaży do klientów korporacyjnych (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w sprzedaży szkoleń lub usług IT będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Znajomość zagadnień związanych ze szkoleniami dofinansowanymi z KFS i EFS
  • Samodzielność, komunikatywność i otwartość, wysoka kultura osobista
  • Zorientowanie na cel i wyniki
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

W zamian możesz liczyć na:

  • Elastyczne miejsce pracy - Warszawa, Kraków lub zdalnie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizję sprzedażową uzależnioną od wyników
  • Pracę z użyciem nowoczesnych technologii
  • Możliwość udziału we wszystkich organizowanych przez NobleProg szkoleniach, dostęp do selfstudy materials oraz bazy wiedzy firmy
  • Pracę w młodym , międzynarodowym zespole
  • Możliwość prowadzenia własnych projektów
  • Różne ścieżki rozwoju (managerska, techniczna, biznesowa)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub dowolna inna forma zatrudnienia)

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy