Account Manager

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Insignia jest doświadczoną, agencją kreatywną wyspecjalizowaną w działaniach digital 360°. Dwa razy z rzędu "Agencja Marzeń" magazynu PRESS. Jedna z "Najbardziej znanych Agencji" wg. badania Grand Check. „Faworyt Klientów” - dwa razy z rzędu wyróżnienie w kategorii „Agencja interaktywna roku” według Media & Marketing Polska.
    Realizujemy projekty dla największych marek w Polsce (Bosch, Siemens, Mars Polska, Union Investment, Paradyż, tołpa).

    Szukamy osoby lubiącej zmiany, rozwój i wyzwania.
    Jeśli takim człowiekiem jesteś to obejmij u nas stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja kampanii reklamowych 360 stopni,
    • Ścisła współpraca z działami strategii, kreacji, mediów, social mediów, IT,
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
    • Przygotowywanie wycen, tworzenie budżetów kampanii,
    • Współpraca z podwykonawcami,
    • Reprezentowanie agencji w relacjach z klientami, prowadzenie prezentacji, negocjacje finansowe i umów o współpracy,
    • Pozyskiwanie nowych projektów / klientów poprzez koordynowanie projektów przetargowych w agencji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu różnych typów kampanii, w tym ATL i Interactive,
    • Odpowiedzialność i samodzielność w prowadzeniu projektów,
    • Zdolności komunikacyjne, w tym budowania relacji z klientami, zespołem,
    • Sprawność w kosztorysowaniu, szukaniu rozwiązań,
    • Znajomości języka angielskiego i pakietu Office,
    • Minimalne doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku – 3 lata.

    Za serce włożone w pracę możemy zaoferować Ci:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Możliwość rozwoju, realizowania ciekawych projektów,
    • Udział w konferencjach i szkoleniach,
    • Niekorporacyjną atmosferę w pracy,
    • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,
    • Elastyczne godziny pracy, zaczynasz i kończysz kiedy Ci wygodnie,
    • Możliwość pracy zdalnej.

    Oferujemy

    Prywatną opiekę medyczną
    Dofinansowane pakiety sportowe
    Pracę w wyjątkowej atmosferze
    Możliwość nieustannego rozwoju
    Atrakcyjne
    wynagrodzenie
    Nowe wyzwania dające ogrom satysfakcji