Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HR POWER z siedzibą w Pelplinie 83-130, ul. Konopnicka 3, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

HR POWER

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 16 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktu z obszaru HR, a dokładniej obszaru rekrutacji

  • Budowanie relacji z naszymi partnerami

  • Realizowanie celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w sprzedaży produktów z branży HR

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji

  • Zainteresowanie obszarem sprzedaży, nowymi technologiami oraz marketingiem

  • Praca z nastawieniem na realizację celu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie - 5 000 do 7 000 PLN netto + VAT + premia

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Budżet szkoleniowy

  • Płatny program poleceń pracowniczych

  • Imprezy integracyjne

O nas

Dla naszego klienta z branży HR poszukujemy osoby na stanowisko Account Manager, która dołączy do prężnie rozwijającego się działu sprzedaży!

Szukamy osoby, która rozwinie nam sprzedaż New Business, docierając do nowych klientów.