Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Tutlo Sp. z o.o. z siedzibą w: Świętego Leonarda 1, 25-311 Kielce (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Account manager

Tutlo Sp. z o.o.

Prezydenta Gabriela Narutowicza 45

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych

  • Sprzedaż dostępu do platformy dedykowanych firmom

  • Monitoring i analizę rynku pod kątem szans sprzedażowych

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Bieżącą i bezpośrednią obsługę Klientów (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania on-line)

  • Budowanie z Klientami relacji opartych o partnerską współpracę

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B (minimum rok),

  • Bardzo dobrego warsztatu handlowego (popartego osiągniętymi wynikami sprzedażowymi),

  • Znajomości technik sprzedaży i obsługi klienta,

  • Dobrej znajomości obsługi komputera

  • Nieustającej chęci uczenia się i zainteresowania nowymi technologiami.

  • Chęć rozwoju i kreatywne myślenie

  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjne prowizje za wyniki

  • Współpraca w modelu B2B lub umowa zlecenie

  • Możliwość realnego kształtowania strategii sprzedażowej spółki i realizacji własnych pomysłów

  • Potencjał budowy własnego zespołu sprzedażowego

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w projekcie o globalnym potencjale rozwoju

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,

  • Narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie

  • Atrakcyjna lokalizacja biura

  • Prywatna opieka medyczna

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Brak dress code’u

  • Świętowanie urodzin

  • Program rekomendacji pracowników

  • Dodatkowy urlop

  • Bezpłatny kurs języka angielskiego

  • Owocowe środy

  • Sokowe czwartki

  • Festiwal pizzy

  • Celebration’s days i start-up events

O nas

Cześć ! Jesteśmy Tutlo! Zastanawiasz się czym się zajmujemy ? ;)

Prowadzimy platformę interaktywną do nauki języka angielskiego. Co wyróżnia nas na tle innych, to możliwość umówienia nauki "na żądanie"

Dodatkowo brak sztywnych ram. To nasz klient decyduje kiedy chce się uczyć. Dzięki indywidualnemu podejściu mamy już ponad 18500 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z ponad 40 różnych kursów prowadzonych przez 650+ native speakerów i lektorów polskojęzycznych.