Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Shumee S.A.

  • Piotrkowska 122
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Shumee S.A.

Piotrkowska 122

Łódź

shumee to paneuropejski ekosystem e-commerce, który umożliwia sprzedaż on-line w modelu cross-border na 15 rynkach UE plus Ukraina i Rosja poprzez 35 największych platform typu marketplace.

shumee oferuje kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne, dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie na terenie UE i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). shumee zapewnia wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwia sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych producentów i dystrybutorów do współpracy
  • Współtworzenie strategii pozyskiwania producentów i dystrybutorów
  • Zebranie oraz przygotowanie danych niezbędnych do rozpoczęcia współpracy
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym
  • Raportowanie kluczowych wskaźników - ilość pozyskanych partnerów, obrót wygenerowany przez pozyskanych Partnerów

Wymagamy:

  • Co najmniej średniozaawansowanej znajomości języka angielskiego
  • Średniozaawansowanej znajomości Microsoft Excel
  • Analitycznego i krytycznego myślenia
  • Nieustającej chęci rozwoju
  • Łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych

Mile widzimy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
  • Doświadczenie w pracy w sklepie internetowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o dowolną formę współpracy
  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie e-commerce
  • Współpracę z największymi markami
  • Biuro w centrum
  • Dużą ilość wyzwań :)

Ogłoszenie archiwalne