Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 27.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Stanowisko: Account Manager

    Lubisz dynamiczne środowisko pracy i spotkania z ludźmi? Jesteś otwarty na ich potrzeby? Koniecznie sprawdź naszą ofertę pracy i dołącz do zespołu sprzedażowego na stanowisku: Account Managera

    Jesteśmy wydawcą  pierwszej na rynku polskim platformy edukacyjnej dla lekarzy pod patronatem polskich towarzystw lekarskich - Net4Doctor. Działamy w branży edukacyjno-technologicznej i zajmujemy się digitalizacją wiedzy. Nasze projekty możesz zobaczyć na stronie https://net4doctor.pl/

    Tym, co nas wyróżnia,  to współpraca z największymi firmami farmaceutycznymi oraz lekarzami skupionymi wokół Towarzystw Lekarskich. Wierzymy, że nowoczesna edukacja, zgodna z oczekiwaniami czytelników i światowymi standardami leczenia, wywiera pozytywny wpływ na podnoszenie jakości usług medycznych wśród pacjentów w Polsce.

    Dołącz do nas i tak jak my zmieniaj świat!

    Wymagania:

    • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży usług marketingowych w sektorze B2B,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji reklamowej lub wydawnictwie medycznym,
    • znajomość branży farmaceutycznej i narzędzi marketingu online,
    • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (łatwość w formułowaniu myśli, wysoki poziom autoprezentacji),
    • umiejętność analizowania potrzeb klienta i przygotowywania zgodnych z nimi ofert handlowych,
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
    • odpowiedzialność za powierzone zadania i terminowość,
    • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż projektów edukacyjnych na rynku farmaceutycznym (klient korporacyjny),
    • opracowywanie ofert handlowych i prezentowanie ich na spotkaniach,
    • reagowanie na potrzeby klienta,
    • promocja platformy net4doctor.pl na konferencjach branżowych (konferencje medyczne),
    • realizacja miesięcznych targetów i kwartalnych planów sprzedażowych,
    • analiza i raportowanie działań sprzedażowych,
    • współpraca z działem customer service.

    Oferujemy:

    • samodzielność w działaniu i realny wpływ na rozwój firmy,
    • wsparcie doświadczonego zespołu,
    • szybki rozwój w oparciu o program onboardingowy i dostęp do szkoleń,
    • pracę w młodym zespole, który wie, że poza pracą w życiu jest coś więcej (jeśli masz hobby, pochwal się nim na rozmowie!),
    • samochód służbowy, telefon, laptop,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy powiązany z wynikami pracy.
    Wyślij swoje CV i LM za pomocą przycisku aplikowania wprowadzając w tytule wiadomości tekst: Account Manager, a z pewnością skontaktujemy się z Tobą! Dziękujemy.
    bottom