Oferta pracy

Account Manager Łódź

Pyszne.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codziennie codzienne wizyty w restauracjach współpracujących z Pyszne.pl na terenie województwa łódzkiego + kujawsko-pomorskiego,

  • Analiza wyników i profesjonalne doradztwo dla restauracji,

  • Przygotowywanie propozycji optymalizacji w celu zwiększenia ilości zamówień oraz jakości oferowanych usług,

  • Sprzedaż dedykowanych produktów ze sklepu Pyszne.pl i zwiększanie widoczności marki

  • Współpraca z innymi działami firmy

Podział czasu pracy
35%

Analiza wyników restauracji

50%

Profesjonalne doradztwo restauracjom współpracującym

15%

Sprzedaż dedykowanych produktów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku account managera i/lub przedstawiciela handlowego

  • Umiejętność budowania dobrych i długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,

  • Znajomość lokalnego rynku gastronomicznego - branża HoReCa będzie dodatkowym atutem,

  • Chęć stawiania sobie wyzwań i poszukiwania rozwiązań potencjalnie trudnych sytuacji,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,,

  • Niezbędne narzędzia – samochód, telefon, laptop,

  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie do posiłków TakeawayPay

  • Kurs języka angielskiego,

  • Możliwość pracy oraz rozwoju w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży eCommerce,

  • Niezapomniane imprezy integracyjne zarówno w Polsce jak i za granicą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt z rekruterem

3

Spotkanie/ Spotkania z managerem rekrutującym

4

Oferta

Pyszne.pl

Podejmujesz własną inicjatywę i potrafisz znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji? Posiadasz zdolność analitycznego myślenia? Lubisz dzielić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami?

Dążysz do osiągnięcia założonych celów? Świetnie organizujesz swój czas pracy, a poczucie humoru zawsze pomaga w nawiązywaniu nowych kontaktów?

Jeśli tak to jest to propozycja dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy