Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LPT Group Sp. z o.o. z siedzibą w: GDAŃSKA 126/128, 90-520 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

LPT Group Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż projektów edukacyjnych na rynku farmaceutycznym (klient korporacyjny),

  • opracowywanie koncepcji wydarzeń edukacyjnych,

  • współpraca z Key Opinion Leaderami branży medycznej,

  • promocję platformy Net4Doctor na konferencjach medycznych,

  • analiza potrzeb klienta oraz potrzeb edukacyjnych lekarzy,

  • współpraca z działem projektowym przy realizacji wydarzeń.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego lub na stanowisku sprzedażowym w agencji marketingu farmaceutycznego lub wydawnictwie medycznym,

  • wyższe wykształcenie,

  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji,

  • umiejętność analizowania potrzeb klienta i przygotowywania adekwatnych ofert współpracy,

  • umiejętność oduczania się.

Mile widziane

  • ponadprzeciętna umiejętność organizacji czasu pracy,

  • wrodzona kreatywność oraz otwarte podejście do częstych zmian,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • samodzielność działania oraz realny wpływ na rozwój firmy,

  • wsparcie mentalne i merytoryczne Zespołu,

  • szansę na rozwoju w środowisku startupu,

  • możliwość pracy z ludźmi, którzy wiedzą, że w życiu chodzi o coś więcej niż tylko o pracę – jeśli masz hobby, pochwal się nim w CV i opowiedz nam o nim na rozmowie,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • mnóstwo wrażeń i pozytywnych emocji!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

LPT Group Sp. z o.o.

Jesteśmy innowacyjną firmą edukacyjno-technologiczną, która zajmuje się digitalizacją wiedzy medycznej. Nasze projekty znajdziesz na https://net4doctor.pl oraz https://net4doctor.online.

Wyróżnia nas startupowe podejście do biznesu. Podważamy status quo i wytyczamy nowe standardy. Wierzymy, że nowoczesna edukacja medyczna powinna odpowiadać potrzebom zmieniającego się świata. Net4Doctor to: najlepsi specjaliści, najciekawsze tematy oraz możliwość brania udziału w wydarzeniach medycznych w dowolnym miejscu i czasie. Jedna platforma – 1000 wydarzeń!

Jakie wartości cenimy? Samoświadomość, współpracę, wytrwałość w dążeniu do celu.

Są Ci bliskie? Jesteś gotów na nowe wyzwanie? Ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy doświadczonych osób do działu sprzedaży i rozwoju rynków.

Przewiń do profilu firmy