Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Alcon PolskaO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja i przygotowanie planów rozwoju dla każdego ośrodka.

  • budowanie silnych relacji zarówno z klientami medycznymi, jak i nie medycznymi.

  • odpowiedzialność za sprzedaż, pozyskiwanie nowych klientów, przejmowanie produktów konkurencji, zwiększanie udziałów rynkowych w kategoriach soczewek wewnątrzgałkowych, materiałów chirurgicznych oraz total.

  • zapewnienie kompleksowej obsługi klienta, inicjowanie instalacji sprzętów poprzez koordynację działań i wsparcie zespołu.

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz prowadzenie negocjacji

  • kontrola realizacji umów przetargowych.

  • bieżące monitorowanie dostępności i zużycia materiałów eksploatacyjnych.

  • prowadzenie działań w kierunku utrzymania i pozyskiwania nowych umów serwisowych.

  • monitorowanie i raportowanie działań konkurencji.

  • inicjowanie i kierowanie lokalnymi wydarzeniami szkoleniowymi i marketingowymi.

  • właściwe wykorzystanie dostępnych narzędzi, planowanie i raportowanie wizyt w Salesforce.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B

  • doświadczenie w branży medycznej

  • business acumen

  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe/negocjacyjne

  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • umiejętności planowania oraz organizacji pracy

  • otwartość, chęć do nauki, pomysłowość i inicjatywa

  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość SAP

To oferujemy

  • możliwości rozwoju w przyjaznej i nieformalnej atmosferze pracy

  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta lunchowa, dofinansowanie do karty Multisport/Kultura +)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • bony żywieniowe

Alcon Polska

Alcon jest globalnym liderem w zakresie ochrony i pielęgnacji wzroku. Ponad 70-letnia historia i dziedzictwo sprawia, że jesteśmy największą firmą na świecie działającą w branży wyrobów medycznych w zakresie ochrony wzroku - z komplementarnymi liniami biznesowymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno w dziale Chirurgii jak i Vision Care, jak również dzięki współpracy z expertami ochrony i pielęgnacji wzroku wypełniamy naszą misję pomagając widzieć ludziom doskonale. Będąc prawdziwie globalną firmą posiadamy biura w ponad 70 krajach i obsługujemy pacjentów z ponad 140 krajów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie reprezentować Alcon u klientów Działu Chirurgii, będąc osobą pierwszego kontaktu, odpowiadając za planowanie i realizację celów sprzedażowych.

Przewiń do profilu firmy