Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

VERSIM S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sieci kontaktów Versim na przydzielonym terenie oraz za generowania popytu na oferowane przez Nas rozwiązania. Do obowiązków osoby będzie należało aktywne pozyskiwanie nowych Partnerów, diagnoza ich potrzeb poprzez spotkania i prezentacje handlowe, przygotowywanie ofert budżetowych oraz bieżąca obsługa w zakresie sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych z obszaru IT

Dodatkowo osoba odpowiedzialny będzie za:

• Budowanie relacji biznesowych z obecnymi partnerami firmy,

• Rekrutacja nowych partnerów oraz budowanie z nimi strategii rozwoju,

• Tworzenie planów strategicznych i marketingowych rozwijających sprzedaż z partnerami na przydzielonym terenie,

• Realizowania ustalonych planów sprzedażowych,

• Aktywny udział w konferencjach organizowanych przez firmę,

• Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla partnerów,

• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość rozwiązań sieciowych oraz tematyki cybersecurity,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT,

  • Mile widziana znajomość rynku integratorów IT,

  • Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem (IT),

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie – warunek niezbędny,

  • Umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych,

  • Praktyczne doświadczenie oraz umiejętności samodzielnego pozyskiwania Partnerów,

  • Umiejętności prowadzenia projektów,

  • Dużych zdolności interpersonalnych,

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych z klientem,

  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych minimum 1 w tygodniu,

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • Ciekawy program szkoleń - szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia prowadzone przez producentów oferowanych rozwiązań,

  • Samochód służbowy,

  • Pakiet sportowy,

  • Pakiet medyczny,

  • Nauka języka angielskiego.

O nas

VERSIM S.A. jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych wiodących światowych producentów takich jak: Extreme Networks, FAMOC, Gigaset Communications, Swivel Secure, Osirium, Relay2.

Gruntowna wiedza o rynku, klientach, działaniach marketingowych na przestrzeni wielu lat łączy się w VERSIM z głęboką wiedzą merytoryczną, popartą praktyką. Te elementy przekładają się na potencjał rozwoju i zaufanie, jakim VERSIM jest darzony zarówno przez długoletnich, jak i nowych, świeżo rozpoczynających współpracę partnerów. Dystrybutor intensywnie wspiera i promuje na polskim rynku rozwiązania swoich producentów, a budując swoją pozycję, stawiając na elastyczność i realizację potrzeb partnerów, śledzi rynek i zaspokaja jego potrzeby, podążając za trendami. W odpowiedzi na te potrzeby aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Partner Account Manager