Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager / Manager ds. Sprzedaży kredytów samochodowych i leasingów

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

• Budowanie i utrzymywanie relacji z Partnerami (Dealerzy, Właściciele Komisów, Agenci kredytowi i leasingowi),

• Rozwój sprzedaży kredytów samochodowych oraz leasingu poprzez budowanie sieci Partnerów (Dealerzy, Właściciele Komisów, Agenci),

• Szkolenie Partnerów oraz ich pracowników z oferty, procedur, procesów tak by samodzielnie i jakościowo realizowali sprzedaż,

• Bezpośrednie zawieranie umów kredytowych i leasingowych z klientami,

• Usprawnianie komunikacji,

• Wypełnianie innych zadań nastawionych na realizację planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

• posiadasz doświadczenie w budowaniu sieci dystrybucji i sprzedaży kredytów samochodowych oraz leasingów na rynku samochodów nowych i używanych,

• potrafisz budować dobre relacje,

• chcesz z nami stworzyć unikalny na rynku zespół,

• masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży przez Komisy, Agentów, Dealerów – warunek konieczny,

• masz znajomość rynku motoryzacyjnego,

• masz umiejętności sprzedaży produktów finansowych,

• jesteś odpowiedzialny, sumienny i dobrze zorganizowany,

• masz wiedzę z zakresu usług finansowych w szczególności przygotowywania dokumentacji i procesowania wniosków dla umów kredytowych, leasingowych,

• masz determinację w realizacji wyznaczonego celu,

• masz znajomość obsługi pakietu MS Office,

• masz prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

Jeżeli zależy Ci na:

• osiąganiu sukcesów oraz możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy,

• pracy w stabilnej instytucji finansowej,

• umowie o pracę i elastycznych warunkach zatrudnienia,

• przyjaznej atmosferze,

To zapraszamy do nas! Chcemy Cię poznać :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Cofidis S.A Oddział w Polsce jest częścią francuskiej grupy finansowej Groupe Cofidis Participations specjalizującej się w finansowaniu zakupu pojazdów.

Grupa Cofidis została utworzona w 1982 r. we Francji, a od 2007 r. działa z sukcesem na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy