Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

SHR GROUP sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Promocja i sprzedaż urządzeń medycznych w środowisku szpitalnym;

  • Organizacja szkoleń dla lekarzy i pielęgniarek z obsługi sprzętu;

  • Uczestnictwo w konferencjach i zjazdach dla lekarzy, fizjoterapeutów i pielęgniarek;

  • Przygotowywanie dokumentacji oraz ofert do przetargów publicznych;

  • Regularne wizyty na oddziałach szpitalnych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;

  • Doświadczenie w sprzedaży wyrobów medycznych.

  • Otwartość i łatwość nawiązywania relacji biznesowych;

  • Zorientowanie na cel;

  • Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i konkurencyjny system motywacyjny;

  • Wysokiej jakości narzędzia pracy;

  • Bonusy i benefity.

O nas

SHR Group jest grupą spółek, świadczących usługi doradcze w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Rekrutacji.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta urządzeń medycznych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko Account Manager.