Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager na rynki zagraniczne

ZAKŁAD POLIGRAFICZNY DRUKMA JANUSZ SKOCZYŃSKI, OLGIERD SKOCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

4 00015 000 brutto / mies.
  • Platynowa 19, Komorniki (gm. Komorniki)
    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Platynowa 19

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie dobrego kontaktu z obecnymi klientami firmy

  • Prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej

  • Przygotowywanie ofert handlowych / kalkulacji

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej

  • Praca na pełen etat

  • Praca stacjonarna

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka; angielskiego, niemieckiego lub francuskiego w mowie i piśmie min. B2

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków

  • Dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

  • Mile widziana znajomość zagadnień poligraficznych oraz graficznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w zespole młodych ludzi

  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży

  • Przeszkolenie w zakresie działań firmowych oraz rynku poligraficznego

  • Elastyczne godziny pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

Drukarnia Drukma, www.drukma.pl istniejąca od 1980roku. Druk książek, katalogów, akcydensów oraz opakowań.