Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager - nieruchomości, handel i ubezpieczenia

"ONEMULTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w wymienionych na początku obszarach tematycznych

  • Rozwój zarządzanego przez Ciebie zespołu

  • Kontakty z mediami i innymi interesariuszami naszych klientów

  • Współpraca z zespołem analitycznym InsightOut Lab (https://insightoutlab.com/) należącym do OneMulti

Nasze wymagania

  • Interesują Cię wymienione obszary tematyczne ( nieruchomości, handel, ubezpieczenia, energetyka)

  • Masz ponad 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze komunikacji, w wymienionych obszarach i co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Potrafisz budować efektywne strategie komunikacji PR i komunikacji marketingowej

  • Masz doświadczenie w koordynacji i monitorowaniu wielu projektów realizowanych w tym samym czasie

  • Potrafisz zarządzać kilkuosobowym zespołem

  • Możesz pochwalić się przygotowywaniem ofert PR i komunikacji marketingowej, które wygrywały nowe projekty

  • Lubisz współpracować z dziennikarzami, znasz dziennikarzy i wiesz jakich treści potrzebują

  • Masz chęć zdobywania wiedzy

  • Lubisz i potrafisz świetnie pisać

  • Masz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z otoczeniem i lubisz pracować w zespole

  • Lubisz pracować w agencji PR – także zdalnie (a obecnie w zasadzie tylko zdalnie)

  • Twoja znajomość angielskiego pozwala na swobodną, codzienną pracę z międzynarodowymi klientami, w tym weryfikowanie tłumaczeń

  • Potrafisz korzystać z Office 365 i umiesz biegle posługiwać się programem Word, Excel (potrafisz edytować teksty, tworzyć kosztorysy, plany i harmonogramy) i PowerPoint (potrafisz tworzyć prezentacje)

Mile widziane

  • Prowadziłaś lub prowadziłeś projekty w social media, digital marketing

  • Zajmowałaś się lub zajmowałeś się projektami w zakresie zrównoważonego rozwoju

To oferujemy

  • Budowanie doświadczenia i rozszerzanie kompetencji w szybko rozwijających się branżach

  • Ciekawą pracę w świetnym, interdyscyplinarnym zespole i z międzynarodowymi klientami

  • Możliwość współpracy z agencjami z całego świata należącymi do sieci Public Relations Global Network (PRGN)

  • Codziennie możliwość nauki nowych umiejętności

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności

  • Prywatną opiekę zdrowotną Luxmed (najbliższa placówka 150 metrów od nas)

  • Wolną Wigilię

  • W lipcu i sierpniu piątek do 16.00

  • Pracę zdalną lub kombinację pracy zdalnej i stacjonarnej, gdy już wszystko wróci do „nowej normy”

  • Zero ścisku w windzie – jesteśmy na parterze, co oszczędza cenne minuty na dotarcie do domu

  • Jeśli kiedyś będziesz dojeżdżać do biura - parking rowerowy w garażu z kamerami (jeśli jeździsz sportowo – jest prysznic)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

"ONEMULTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Poszukujemy osoby, która dołączy do zgranego zespołu OneMulti i będzie wraz z nim realizować projekty z zakresu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej dla naszych klientów – wiodących firm i marek, komunikujących się głównie w obszarach:

• nieruchomości

• handel

• ubezpieczenia

• energetyka

• zrównoważony rozwój

Przewiń do profilu firmy