Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Account Manager

RESPECT ENERGY S.A.

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych w określonych interwałach czasowych

  • Aktywne poszukiwanie, identyfikowanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów

  • Bieżąca obsługa klienta, utrzymywanie relacji i rozwijanie współpracy oraz stałe monitorowanie satysfakcji klienta ze współpracy

  • Przygotowywanie ofert, ich prezentacja oraz negocjacje z klientami i finalizacja kontraktów

  • Monitorowanie rynku i konkurencji

  • Czynny udział w działaniach marketingowych i networkingowych

  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami (np. CRM, Salesbook)

  • Współpraca z innymi zespołami/osobami w organizacji

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży energetycznej, usługowej, reklamowej, ubezpieczeniowej

  • Umiejętność pracy z małym i średnim Klientem i budowania długofalowych relacji biznesowych

  • Znajomość etykiety biznesowej i wysokiej kultury osobistej

  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań i pracy pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Samochód służbowy, iPad, telefon

  • Duże możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej spółce energetycznej

  • Prywatną opiekę medyczną oraz platformę benefitową po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia za wyniki

  • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • system premiowy

  • kafeteria benefitów

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy