Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

account manager

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz angielski? Chcesz rozwijać się w sprzedaży? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

    Nr ref.: /315/03/2018/MG/20679
    Nowy Tomyśl
    oferujemy
    • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w ramach umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • potrzebne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
    • pracę od poniedziałku do piątku

    zadania
    • utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • negocjowanie warunków współpracy
    • przygotowywanie ofert
    • doradztwo techniczne klientom
    • obsługa reklamacji
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego
    • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • prawa jazdy kat. B
    • znajomości pakietu MS Office
    • optymizmu
    • dyspozycyjności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47