Oferta pracy

Account Manager - Opiekun Klienta Instytucjonalnego

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.O firmie

  • Ogrodowa 58, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Ogrodowa 58

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu wdrażania nowo pozyskanych klientów B2B,

  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy w celu wsparcia klienta B2B,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami instytucjonalnymi,

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami B2B oraz instytucjami z sektora finansów i nowych technologii,

  • Wsparcie przy tworzeniu oferty dla obecnych i potencjalnych klientów B2B,

  • Dbanie o najwyższą jakość usług i zadowolenie klientów B2B,

  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych targach branżowych oraz możliwość wyjazdów do klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Ekonomia/Finanse lub pokrewne,

  • Znajomość rynków finansowych oraz instrumentów z rynku kontraktów CFD,

  • Wysoka jakość pracy oraz kultura osobista wymagana w związku z obsługą klientów instytucjonalnych,

  • Dobra znajomość oferty XTB oraz instytucji konkurencyjnych,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – komunikacja w mowie i piśmie z klientami B2B z sześciu kontynentów,

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność,

  • Mile widziana znajomość innych języków obcych oprócz języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w innowacyjnej firmie inwestycyjnej działającej na rynku międzynarodowym,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją, chętnych do dzielenia się wiedzą,

  • Dogodną lokalizację: biuro w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 400 osób. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek. Zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Polish Forex Broker of the Year, Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year.

Przewiń do profilu firmy