Oferta pracy

Account Manager Orange Doradca Klienta Biznesowego

TELL Sp. z o.o.O firmie

  • Leszno

    Leszno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, ICT, IOT oraz energetycznych m.in. fotowoltaiką,

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z powierzonymi Klientami Biznesowym i firmami,

  • poszerzaniem grona klientów o firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,

  • przygotowanie ofert biznesowych oraz negocjowanie warunków umowy,

  • rozwijanie naszej oferty produktów telekomunikacyjnych, usług mobilnych oraz dostosowywaniem ich do potrzeb klienta,

  • pracą na przygotowanych bazach, kampaniach sprzedażowych,

  • monitorowanie rynku i ocena efektywności realizowanych działań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami,

  • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia,

  • umiejętność dobrej organizacji swojego czasu pracy i gotowość do pracy w terenie,

  • traktowanie długofalowo każdej relacji z klientem,

  • chęć rozwijania swoich umiejętności sprzedażowych oraz wiedzy o produktach i technologiach telekomunikacyjnych,

  • realizacja celów i prowadzenie negocjacji handlowych napędzających Cię do działania,

  • chęć zdobywania nagród w konkursach sprzedażowych.

To oferujemy

  • współpracę z wiarygodnym partnerem w oparciu o umowę subagencyjną

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne

  • wsparcie finansowe na start rozwoju własnej działalności

  • dostęp do baz danych klientów biznesowych

  • wsparcie sprzedażowe menagerów i Dyrektora Handlowego na każdym etapie współpracy

  • możliwość samodzielnego rozwoju oraz pomoc w budowaniu własnej sieci sprzedaży

  • stały dostęp do szkoleń produktowo – ofertowych

  • elastyczność i swoboda w działaniu

TELL Sp. z o.o.

Jesteśmy jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange.

Najważniejsi są dla nas ludzie, to oni tworzę tę firmę. Cenimy sobie otwartość i partnerskie relacje w zespole. Tworząc przyjazną atmosferę pracy pamiętamy o potrzebie rozwoju naszych pracowników i partnerów. Szczerość, zaangażowanie i wsparcie zespołu to podstawy naszego sukcesu w zarządzaniu ludźmi. Dzięki temu Tell jest firmą, w której będzie Ci się dobrze pracować.

Poznaj nas: www.tell.pl

Jesteśmy częścią Grupy OEX – poznaj naszą Grupę: www.oex.pl

Przewiń do profilu firmy