Administratorem Pani/Pana danych osobowych, przetwarzanych w procesie rekrutacyjnym, zawartych w załączonym CV, jest about ad sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Śląska 14. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażona zgoda ma charakter dobrowolny. Bardzo prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez about ad sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Śląskiej 14, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego." Jeżeli chcesz aby Twoja aplikacja była rozpatrywana także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez about ad sp. z o.o, dopisz dodatkowo, poniższą klauzulę: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji przeprowadzanych w przyszłości, przez about ad sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Śląskiej 14."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

ABOUT AD SP. Z O.O. O firmie

  • Garbary 67, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ABOUT AD SP. Z O.O.

Garbary 67

Poznań

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem portfolio naszych Klientów poszukujemy sprawnych organizatorów / liderów projektu do wsparcia działu Client Service. A więc jeśli nie straszna Ci współpraca z Klientem, ogarniasz na raz kilka spraw i żaden deadline Ci nie groźny, nie boisz się odpowiedzialności za zespół, chcesz pracować w dobrej atmosferze, to właśnie Ciebie szukamy!

• samodzielne zarządzanie zespołem projektowymi

• odpowiedzialność za harmonogram prac i monitorowanie przebiegu projektów

• odpowiedzialność za efektywną komunikację pomiędzy klientem i wszystkimi działami agencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów typu katalogi, magazyny, gazetki, POS

  • doskonała organizacja czasu własnego i zespołu

  • umiejętność budowania formalnych i nieformalnych relacji

To oferujemy

  • udział w dużych, złożonych projektach

  • biuro w centrum z dogodnym dojazdem

  • niezbędne narzędzia pracy, komputer Apple, telefon, dostęp do firmowego samochodu

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kompetencji

Wiążesz swoją przyszłość zawodową z marketingiem i reklamą? Szukasz przyjaznego i nieszablonowego miejsca pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje