Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

23HEROES

5 5007 000 brutto / mies.
  • Święty Wojciech 7, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

23HEROES

Święty Wojciech 7

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów agencji w zakresie kampanii reklamowych

  • udział w wypracowywaniu strategii, współtworzenie i nadzór nad harmonogramami kampanii i projektów

  • samodzielne koordynowanie projektów: od briefu Klienta, przez koordynację procesu wewnętrznego, po realizację projektu

  • budowanie i utrzymanie długoterminowej relacji z Klientem

  • dbanie o jakość i terminowość projektów realizowanych samodzielnie oraz w zespole

  • tworzenie wycen, kontrola harmonogramów i budżetów,

  • współpraca z kreacją, strategią i zewnętrznymi partnerami agencji, ze szczególnym uwzględnieniem domów produkcyjnych, domów mediowych i DTP

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii i projektów

  • min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta po stronie agencji (mile widziane także w języku angielskim)

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • świetną organizację pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność gry zespołowej

  • otwarty umysł i poczucie humoru

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • udział w kreatywnych projektach w rytmie 360

  • możliwość obsługi projektów dla dużych marek

  • zróżnicowane i kreatywne zadania

  • dużą otwartość i wsparcie doświadczonego teamu

  • przyjazne miejsce pracy w klimatycznej kamienicy w Poznaniu na Świętym Wojciechu

  • szansę na rozwój i nabywanie nowych umiejętności

  • umowę o pracę

  • częściowo możliwość pracy zdalnej

  • pakiet opieki medycznej

O nas

w 23HEROES tworzymy komunikację. Skuteczną, kreatywną, nagradzaną, zapadającą w pamięć i budzącą pozytywne emocje. Pracujemy dla dużych Klientów, będąc doskonałą alternatywą dla znanych i sieciowych agencji. Jeśli szukasz mniejszych i kreatywnych agencji z domową atmosferą - jesteśmy dla Ciebie. Więcej: 23heroes.com