Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

LITPAY sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • Aktywne rozpoznawanie oczekiwań finansowych klientów i oferowanie odpowiednich rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta,
  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami: B2B oraz B2C Premium,
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów B2B oraz B2C Premium,
  • Dążenie do wzrostu liczby klientów z grupy docelowej,
  • Poszerzanie wiedzy klientów o produktach,
  • Monitorowanie  trendów na rynkach walut wirtualnych oraz usług płatniczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Terminowość w realizacji zadań i samodzielna organizacja własnej pracy,
  • Zdolność do przejmowania inicjatyw i pomysłowość,
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne + podstawa,
  • Unikatowe doświadczenie w szybko rozwijającej się branży: Fintech / Blockchain / Crypto,
  • Udział w Fintech’owej rewolucji w jednym z kluczowych projektów na polskim rynku,
  • Poznawanie tematyki blockchain & kryptowalut z “jasnej strony mocy”,
  • Współpraca z kluczowymi podmiotami Europejskimi w tematyce blockchain.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wskazany typ umowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Ogłoszenie archiwalne