Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Account Manager
    Miejsce pracy:  Poznań
    Region: woj. wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • koordynacja wybranych projektów
    • operacyjna praca wewnątrz firmy
    • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
    • tworzenie i aktualizacja bazy danych klientów

    Wymagania:

    • mile widziana znajomość trendów z zakresu packagingu, brand identity oraz umiejętność czytania insightów konsumenckich
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • kreatywność, otwartość oraz umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w uznanej i stale rozwijającej się agencji
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • udział w ciekawych i niepowtarzalnych projektach dla wiodących marek
    • dużą samodzielność przy realizacji powierzanych zadań
    • dobrą atmosferę pracy i inspirujące otoczenie
    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny oraz opcjonalnie referencje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.