Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager

  • Puchały (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drukarnia ,,Torro'' w Puchałach k. Janek (pow. pruszkowski) zatrudni:
    Account managera
    Miejsce pracy: Puchały (pow. pruszkowski)

    Stałe zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat.

    Opis stanowiska:

    • Dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi oraz przyszłymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji.
    • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.
    • Dokumentowanie zakupów i sprzedaży, prowadzenie rozliczeń handlowych, załatwianie reklamacji.
    • Wyszukiwanie odbiorców towarów, usług, wyrobów gotowych.
    • Określenie grupy docelowej potencjalnych klientów.
    • Kontaktowanie się z partnerami handlowymi, prowadzenie z nimi negocjacji, przygotowanie i zawieranie umów handlowych

    Wymagamy:

    • Wykształcenia co najmniej średniego (wykształcenie wyższe oraz poligraficzne będzie dodatkowym atutem).
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Uczciwości i pracowitości.
    • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - zmysł techniczny.
    • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Znajomości obsługi komputera.
    • Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych oraz wysokiej kultury osobistej.
    • Prawa jazdy kat. B.

    Oferta:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilnej sytuacji finansowej.
    • Umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zdobycie cennego doświadczenia w branży poligraficznej.
    • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy, w ramach rozwiązań i technologii poligraficznych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

    marketing@torro.pl

    lub osobiście ul. Sokołowska 24A 05-090 Puchały; Polska

    Na aplikacji prosimy wpisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z  29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 z póź. zm.)”.