Oferta pracy

Account Manager - Regionalny Opiekun Klienta

Videojet Technologies Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie województw: śląskie i małopolskie

  • Sprzedaż rozwiązań firmy

  • Prowadzenie i zarządzanie projektami

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Rozmowy handlowe z klientami, przygotowywanie ofert i kalkulacji

  • Samodzielne prowadzenie projektów handlowych w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży B2B poparte sukcesami w wynikach sprzedaży (preferowane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań zaawansowanych technologicznie)

  • Miejsce zamieszkania na terenie województwa śląskiego

  • Wykształcenie wyższe (techniczne albo ekonomiczne)

  • Wysoki poziom umiejętności handlowych

  • Dyspozycyjność

  • Zorientowanie na wyniki

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej

  • Umiejętność zarządzania własnym czasem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

  • Szeroki pakiet szkoleń w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych

  • Zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zgodnego z uzgodnioną ścieżką kariery

  • Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

  • Samochód służbowy, komputer, telefon, prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie pracy na okresie próbnym.

Videojet Technologies Sp. z o.o.

To my

Videojet Technologies Sp. z o.o. jest światowym liderem w produkcji drukarek przemysłowych do znakowania. Ten zaawansowany technologicznie produkt drukuje zmienne informacje, takie jak daty ważności na produktach spożywczych, opakowaniach, czy lekach. Jako lider rynku, prowadzimy działalność w ponad 30 krajach i zatrudniamy 4000 pracowników na całym świecie. Praca w firmie Videojet zapewnia dostęp do solidnego procesu rozwoju kariery i ekscytujących możliwości.

Przewiń do profilu firmy