Account Manager – rynek apteczny

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • 2017-11-28
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-12-28)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nasza wizja to: “Istniejemy po to, aby poprawiać jakość życia poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie higieny i ochrony zdrowia.”

Essity jest wiodącą globalną firmą zajmującą się higieną i ochroną zdrowia, która rozwija, produkuje i sprzedaje produkty higieny osobistej (pielęgnacja niemowląt, higiena kobieca, produkty związane z nietrzymaniem moczu), chusteczki oraz rozwiązania z zakresu profesjonalnej higieny.

Sprzedaż prowadzona jest w około 150 krajach pod wieloma silnymi markami, w tym wiodącymi światowymi markami TENA i Tork oraz innymi markami lokalnymi takimi jak Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda i Zewa. Essity tworzy 48 000 pracowników, a sprzedaż netto w 2016 roku wyniosła około 101 mld SEK (10,7 mld EUR). Działalność operacyjna opiera się na modelu zrównoważonego biznesu, koncentrując się na tworzeniu wartości dla ludzi i przyrody. Firma ma swoją siedzibę w Sztokholmie w Szwecji i jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm.

Essity dawniej była częścią Grupy SCA. Więcej informacji na www.essity.com.

ACCOUNT MANAGER
Szczecin lub Gorzów Wielkopolski
województwo zachodniopomorskie i lubuskie

Jakie będą Twoje zadania?

  • wykonywanie planów sprzedaży oraz dystrybucji we współpracy z aptekami indywidualnymi i sieciowymi.
  • dbałość o wizualizację produktów w aptekach.
  • dbałość o ciągłość asortymentu u klientów na powierzonym terenie.
  • planowanie i kontrola wydatków wspierających sprzedaż oraz monitorowanie efektywności.
  • tworzenie nowego biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów.
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami.
  • raportowanie codziennej pracy
  • godne reprezentowanie Firmy wobec Klientów, kreowanie właściwego wizerunku i pozycji na rynku.

Nasze oczekiwania

  • umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego minimum 2 lata
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z sieciami aptecznymi
  • umiejętność rozpoznawania oraz wykorzystywania potencjału rynku
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • ciekawa osobowość prezentująca otwartość i elastyczność
  • dyspozycyjność i motywacja do pracy w terenie
  • nastawienie na rezultat
  • umiejętność analizy i interpretacji danych rynkowych
  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • aktualne prawo jazdy
  • znajomość MS Office

Oferujemy:

Rozwój i ciekawe wyzwania w dynamicznym środowisku

Atrakcyjny system premiowy

Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Przyjazne środowisko pracy oparte o współpracę i dzielenie się wiedzą

Pakiet medyczny
Multisport
Ubezpieczenie

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie SCA Hygiene Products Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie przy ul. 3 Maja 30A na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się