Oferta pracy

Account Manager (rynek rosyjski)

Talenthouse HR AdvisoryO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ACCOUNT MANAGER
(rynek rosyjski)

Znasz język rosyjski i chcesz pracować z klientami z Rosji? Lubisz prowadzić projekty, koordynować działania, szukać rozwiązań, pilnować terminów? Cieszą Cię spotkania z klientami, lubisz poznawać nowe osoby, radzisz sobie w środowisku międzynarodowym? Duże kwoty, odpowiedzialność i napięte terminy Cię nie stresują? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu. Możemy porozmawiać o ofercie pracy w firmie, która z powodzeniem radzi sobie na międzynarodowym rynku, dostarczając profesjonalne rozwiązania dla dużych firm, poważnych kontrahentów.

Z uwagi na poufność projektu nie możemy teraz napisać więcej o pracodawcy, ale przy okazji spotkania lub rozmowy telefonicznej wszystko w szczegółach opowiemy.

Cele stanowiska i zadania:

Rozwijanie relacji biznesowej, współpracy i prowadzenie projektów dla klienta z Rosji poprzez:

  • uzgadnianie z klientem zakresu i terminów kolejnych, planowanych działań i projektów – zarządzanie harmonogramami projektów w ramach długoterminowego kontraktu,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert (przedstawienie rozwiązań wraz z wyceną), ustalanie szczegółów projektów, negocjowanie warunków realizacji poszczególnych zadań lub projektów,
  • kierowanie projektami - nadzór nad procesem produkcji i logistyki (jakość, terminowość, zgodność z oczekiwaniami klienta),
  • zarządzanie zmianą w projektach, rozwiązywanie problemów – uzgodnienia i negocjacje z klientem,
  • rozliczanie projektów,
  • inicjowanie i prowadzenie cyklicznych spotkań podsumowujących i rozwijających współpracę.

Kluczowe oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów lub kontraktów dla klientów,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów lub rozwijaniu współpracy z klientami,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego; mile widziana dodatkowo dobra znajomość j. angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (maksymalnie kilka dni w miesiącu, w tym delegacje zagraniczne),
  • prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • sprawne poruszanie się w środowisku Windows i dobra znajomość pakietu office, szczególnie excel.

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od efektywności zrealizowanych projektów dla klienta,
  • bonusy w postaci pakietu opieki medycznej oraz szkoleń,
  • pracę w komfortowo urządzonym biurze w Krakowie, dobrej klasy narzędzia pracy tj. telefon i komputer, samochód służbowy do dyspozycji w czasie pracy,
  • warunki pracy: praca w biurze firmy w Krakowie + praca w delegacji (Polska, Rosja)
  • możliwości udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę dla pracowników, ale również udział w targach międzynarodowych, współpracę ze znanymi na świecie firmami, realizację projektów z wykorzystaniem nowych technologii i rozwiązań technicznych,
  • współpracę w środowisku międzynarodowym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy