Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista w dziale sprzedaży (rynek zabawek i książek)

Wydawnictwo EDGARD

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Belgijska 11

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sprzedażowa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów Wydawnictwa

  • przygotowywanie wolumenów, zakładanie zapowiedzi

  • przygotowywanie zgłoszeń promocyjnych i rozliczanie promocji

  • przygotowywanie raportów i obsługa dokumentacji sprzedaży

  • realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy z dystrybutorami wydawnictw w kategorii książka/media lub zabawka/gry-warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość MS Office Excel

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych kontaktów handlowych

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

  • umiejętności negocjacyjne

  • silna orientacja zadaniowa

  • mile widziane:

  • znajomość obsługi systemów e-commerce

  • doświadczenie w prowadzeniu polubownej windykacji należności

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie w procesie adaptacji

  • pakiet benefitów (m.in. zniżki pracownicze, dofinansowanie karty sportowej, opieka medyczna)

  • dogodną lokalizację (Warszawa, Mokotów)

  • yerba mate i dobrą kawę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • zniżki pracownicze

Wydawnictwo Edgard współtworzy rynek wydawniczy od 25 lat. Specjalizuje się w publikacjach do nauki 34 języków obcych oraz grach i zabawkach edukacyjnych dla dzieci marki Kapitan Nauka. Wydaje również poradniki pod marką Samo Sedno oraz gry towarzyskie Edgard Games.

Nasze publikacje powstają po to, aby wspomagać wszechstronny rozwój i inspirować do poszukiwań nowych zainteresowań. Opieramy swoje działania o fachową wiedzę i wymianę doświadczeń. Dzięki temu nieustannie rozwijamy nasze produkty i dostarczamy lepszych rozwiązań.

Gry Kapitan Nauka są eksportowane do 10 krajów. Stawiamy na ludzi! Jeśli cenisz sobie pracę w otwartym, kreatywnym i pracowitym zespole – dołącz do ekspertów naszego Wydawnictwa.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Account Manager- rynek zabawek i książek

Przewiń do profilu firmy