Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EXEA Sp. z o.o. z siedzibą w: Włocławska 167, 87-100 Toruń (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
EXEA Sp. z o.o.

Account Manager / Senior Specialist

EXEA Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż rozwiązań chmurowych i usług powiązanych na rynku krajowym

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości współpracy z klientami

  • opracowywanie wraz zespołem inżynierów dedykowanych rozwiązań dla klientów

  • opracowywanie ofert i prezentacji projektowych dla klientów

  • rozwój własnych kompetencji w zakresie rozwiązań chmurowych

Podział czasu pracy
70%

Praca z klientem na rynku krajowym

20%

Praca z zespołami inżynierów

10%

Rozwój własnych kompetencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w firmie o profilu integracyjnym lub service provider

  • znajomość rynku usług chmurowych (IaaS, PaaS, BaaS, DRC)

  • znajomość zagadnień hostingowych i/lub data center i/lub serwerów dedykowanych

  • umiejętność określania i definiowania potrzeb klientów

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i samodzielność w działaniu

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca uczestnictwo w szkoleniach

Mile widziane

  • Znajomość technologii Vmware

  • Znajomość platform: Azure, AWS, Google Cloud

To oferujemy

Mamy standardy: biblioteka firmowa, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, prywatna opieka medyczna, dodatek finansowy do wakacji, elastyczne godziny pracy, bezpłatny parking, bezpłatna kawa, narzędzia pracy, ale to co nas naprawdę wyróżnia to:

• zaufanie do ludzi

• duży i realny wpływ na nasze projekty

• możliwość wdrażania własnych pomysłów

• dostęp do najnowszych technologii IT

• odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

• nierobienie rzeczy bez sensu

• kultura feedbacku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Kultura feedback'u

W Exea Data Center wspieramy firmy w drodze do ich transformacji cyfrowej i migracji do chmury. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania chmurowe w oparciu technologie Vmware i Azure oraz infrastrukturę własnego nowoczesnego centrum przetwarzania danych w Polsce.

Swoje działania opieramy na zaufaniu do ludzi. Jesteśmy zgranym zespołem. Mierzymy wysoko. Działamy zgodnie z Agile. Dzięki swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do oczekiwań naszych klientów.

Głównym zadaniem Account Managera sprzedaż na rynku krajowym rozwiązań chmurowych i powiązanych usług Exea we współpracy z zespołami wewnątrz naszej organizacji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje