Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Flexi Force Poland Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa opieka i zarządzanie istniejącym portfelem klientów

  • nawiązywanie i budowanie relacji z klientami

  • sprzedaż produktów

  • promocja i wdrażanie nowych rozwiązań

  • uczestnictwo i reprezentowanie firmy w imprezach biznesowych

  • współpraca z pozostałymi działami firmy: logistyką, produkcją, finansami, magazynem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • umiejętności negocjacyjne oraz prezentacji rozwiązań

  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych produktów technicznych

  • gotowość do odbywanie częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • ciekawą pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • wsparcie merytoryczne ekspertów

  • atrakcyjne wynagrodzenie pensja podstawowa + system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód segmentu C, telefon, laptop )

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Flexi Force Poland Sp. z o.o.

Grupa FlexiForce, założona w 1980 roku, jest ambitną, międzynarodową firmą z oddziałami

w Holandii, Hiszpanii, Polsce, Włoszech, Chinach, Turcja, na Węgrzech, we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Chinach. Siedziba główna firmy mieści się w Barneveld, w Holandii.

Zadaniem FlexiForce jest dostarczanie elementów osprzętu, kompletnych zestawów montażowych oraz napędów elektrycznych do przemysłowych i rezydencjalnych bram segmentowych. Zapewniamy projekt konstrukcyjny, dostawę, produkcję i dystrybucję tych materiałów do naszych klientów w ponad 50 krajach na całym świecie.

Podstawą sukcesu firmy FlexiForce jest lojalność klientów, którą budujemy poprzez wsłuchiwanie się w ich potrzeby a następnie oferowanie im udoskonalonych, oczekiwanych na rynku, towarów. dodatkowo umacnia nas pragnienie by w przyszłości stać się długoterminowym, niezawodnym dostawcą, zapewniającym stale powiększającą się ofertę produktów najwyższej jakości. Więcej informacji o naszym koncernie znajdziesz na stronie: www.flexiforce.com

Przewiń do profilu firmy