Oferta pracy

Account Manager

Mindbox S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwiniesz od strony IT Klientów z naszego istniejącego już portfela,

  • zbudujesz i usprawnisz naszą komunikację biznesową, a także oferty na bazie projektów referencyjnych o zasięgu najczęściej międzynarodowym, w oparciu o ciekawe metody i metodologie branży IT,

  • pomożesz budować i rozwijać naszą markę od strony marketingowej tak, aby świat jak najwięcej słyszał o usługach oraz produktach całej Grupy Mindbox

  • wypracujesz aktywności, które zwiększą skuteczność pozyskiwania nowych Klientów,

Nasze wymagania

  • Szukasz miejsca do długiej współpracy i nie chciałbyś/chciałabyś zmieniać pracy za kilka miesięcy (liczymy na długie relacje)

  • masz doświadczenie w obsłudze Klientów (preferencyjnie sektor IT/Finanse) - sukcesy w pozyskiwaniu nowych organizacji będą bardzo mile widziane,

  • lubisz nowe technologie i chętnie o nich rozmawiasz- w naszej firmie takich tematów nie brakuje,

  • bez problemu porozumiewasz się w języku polskim oraz angielskim, zarówno w mowie i piśmie (Polski- native, Angielski - na prawdę potrzebujemy solidnego B2+),

  • masz w sobie ten luz komunikacyjny ale i merytorykę, którą uwielbiamy my i nasi Klienci,

  • możesz pochwalić się doświadczeniem w proponowaniu rozwiązań z obszaru metod outsourcingowych: Team Leasing, Body Leasing, Managed Services, etc.

  • masz podejście biznesowe i interesuje Cię realizacja wyników firmy, ponieważ widzisz tam korzyści dla siebie,

  • przyjaźnisz się z Excelem, nie boisz się liczyć i lubisz działania operacyjne

  • znasz metodykę procesu biznesowego (pozyskiwaniu leadów, ich konwersja, ciągły kontakt z Klientem)

  • przyjmujesz otwartą postawę, akceptujesz rozwój i zmiany, a przy tym jesteś kreatywna/y, pomysłowa/y i lubisz szukać nowych rozwiązań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę/Kontrakt B2B - chętnie poznamy Twoje preferencje,

  • fajne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności- wychodzimy z założenia, że jeśli zarabiamy jako firma, to zarabiamy również jako jednostki,

  • pracę z młodym, jednak doświadczonym zespołem, który chętnie dzieli się wiedzą ale i jest otwarty na nowe możliwości,

  • działania w systemie hybrydowym= pracujemy często zdalnie, ale lubimy spotkać się w naszym biurze w centrum Warszawy na wspólny lunch i integrację,

  • pracę w dynamicznej i mocno rozwijającej się firmie technologicznej, gdzie wpływ na firmę jest faktycznie realny,

  • współpracę ze znakomitym ekspertami w dziedzinie wdrażania systemów informatycznych, technologii automatyzacyjnych i dostarczania kompetencji IT,

  • rozwój Twoich umiejętności poprzez szkolenia i warsztaty,

  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz narzędzia niezbędne do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Mindbox S.A. to miejsce, w którym na co dzień rozwiązujemy wyzwania Klientów za pomocą nowoczesnych technologii.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby- być może Ciebie- do wsparcia naszego zespołu biznesowego od strony skutecznego kontaktu oraz rozwoju naszych wiodących Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Zespół do którego dołączysz jest motorem napędowym dla całej organizacji. W Mindboxie mamy wielkie ambicje i chcemy by nasi Klienci otrzymywali od nas kompleksową obsługę w zakresie wdrażania technologii, byli dzięki nam liderami innowacji i uzyskiwali realne korzyści.

By móc to osiągnąć potrzebujemy ludzi kreatywnych, otwartych i chętnych do realizowania ambitnych celów, a w zamian oferujemy solidne warunki oraz środowisko doskonałe do rozwoju – wielu ekspertów w swoich dziedzinach, którzy chcą eksperymentować, odważnie patrzeć w przyszłość i nie boją się wyzwań.