Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager South Poland - Przedstawiciel handlowy

EMKA Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako specjalista z branży okuć będziesz sprzedawać nasze produkty stałym i kluczowym klientom.

  • Regularnie będziesz pozyskiwać nowych klientów, a w ten sposób zwiększać swoje wynagrodzenie.

  • Będziesz samodzielnie doradzać klientom oraz realizować projekty.

  • Podczas codziennej pracy zawsze będzie Cię wspierał dział sprzedaży wewnętrznej.

  • Obszar działania i odpowiedzialności: woj. śląskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie, podkarpackie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie;

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);

  • preferowane miejsce zamieszkania - woj. śląskie, łódzkie, małopolskie;

  • studia techniczne lub gruntowne wykształcenie techniczne oraz min. 3 lata doświadczenia w pracy w terenie w branży technicznej;

  • mile widziane doświadczenie w zakresie okuć dla przemysłu oraz branży budowlanej, elementów złącznych lub sektorze pojazdów użytkowych;

  • satysfakcja z pracy z klientem, dynamiczność, zorientowanie na szukanie rozwiązań;

  • dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów i podążania za nimi;

  • dyspozycyjność i samodzielność;

  • znajomość oprogramowania Microsoft Office oraz ERP;

  • ważne prawo jazdy kategorii B;

  • gotowość do podróży.

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy staranne przygotowanie i możliwość samodzielnej pracy na własnym terenie sprzedażowym oraz na własną odpowiedzialność. Zostań częścią naszego zespołu sprzedażowego i ciesz się z wynagrodzenia odpowiadającego świadczonej pracy, niezbędnych narzędzi pracy w tym atrakcyjnego samochodu służbowego oraz najlepszych możliwości rozwoju.

Jeżeli uważasz, że spełniasz te wymagania, to może powinniśmy się poznać. Prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz swoje oczekiwania finansowe.

O nas

Grupa EMKA jest światowym liderem w obszarze zamknięć, zawiasów i uszczelek stosowanych w szafach rozdzielczych i sterowniczych.

Od ponad 40 lat firma działa we wszystkich sektorach przemysłu (budowa szaf sterowniczych, technika chłodnicza i klimatyzacyjna, budowa maszyn) i transportu (pojazdy szynowe i użytkowe, pojazdy kempingowe itp.), oferując konwencjonalne

i elektroniczne rozwiązania w zakresie systemów zamknięć.

Asortyment obejmuje 30.000 produktów katalogowych i specjalnych, które są opracowywane, produkowane, wykańczane i montowane w jedenastu zakładach produkcyjnych w Niemczech, Francji, Anglii, Hiszpanii, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Chinach, Indiach i Indonezji, przy czym ponad 92% produktów wytwarzanych jest we własnym zakresie.

W jednym z dwóch nowych zakładów w Bośni firma produkuje rocznie około 900 form do wtrysku i odlewania ciśnieniowego - zarówno na potrzeby własnej produkcji,

jak i dla klientów zewnętrznych.

Zatrudniając 2.100 pracowników, EMKA obsługuje ponad 36.000 klientów

w 55 krajach na całym świecie.