Oferta pracy

Account Manager - Specjalista ds. Obsługi Klienta

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.O firmie

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

Wołoska 24

Warszawa

KARIERA W ARVAL!

W związku z rozwojem
poszukujemy kandydatów
do pracy na stanowisku:
Account Manager / Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Kompleksowa obsługa Klienta oraz utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z sektora MID.
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji dla klientów.
  • Aktywna sprzedaż produktów Arval.
  • Ścisła współpraca z Business Managerami oraz pozostałymi działami firmy.

Czego oczekujemy?

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy z klientami B2B.
  • Doświadczenia wyższego (mile widziane kierunki techniczne lub ekonomiczne).
  • Doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami.
  • Dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel).
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Umiejętności radzenia sobie w niestandardowych sytuacjach.
  • Zdolności analitycznych oraz umiejętności formułowania wniosków i rekomendacji.

Co Cię wyróżnia?

  • Predyspozycje sprzedażowe.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętności ustalania priorytetów.
  • Otwartość na zmiany i dynamika pracy.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w Grupie BNP Paribas.
  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bogaty pakiet socjalny
  • (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, pakiet rekreacyjno-sportowy, masaże biurowe, zajęcia języka angielskiego).
  • Elastycze godziny rozpoczęcia pracy od 7:00-9:30.
  • Możliwość pracy zdalnej oraz wynajęcia samochodu w ramach usługi MTR.
  • Dostęp do platformy Worksmile, AskHenry oraz ofert produktów Grupy BNP Paribas.

Informujemy, że skontaktujemy sie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy