Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager/Specjalista ds. sprzedaży B2B

B2WED sp. z o.o.O firmie

B2WED sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacje biznesowe telefonicznie sprzedawać nasze usługi ślubnym profesjonalistom

  • doradzać klientom jak najlepiej mogą wykorzystać rozwiązania które im oferujemy oraz jak mogą rozbudować swoją ofertę

  • nawiązywać i budować długotrwałe relacje biznesowe

  • realizacja wyznaczonych indywidualnych wyników i planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu

Nasze wymagania

  • umiejętne korzystanie z technik sprzedaży, które znasz!

  • dbanie o standard wysokiej jakości obsługi klienta

  • konsekwencja, wytrwałość, zaangażowanie i nastawienie na CEL

  • umiejętność budowania relacji biznesowych oraz oceny własnych priorytetów

  • dbałość o dobrą atmosferę, bo nie będziesz pracował sam - będziesz pracował w fantastycznym zespole!

To oferujemy

  • odpowiedzialne zadania i możliwość wpływu na działania firmy

  • praca w Warszawie (Royal Wilanów) lub w Rzeszowie (Budynek Centrum2000)

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (podstawa + prowizja)

Do firmy z-Milosci.pl (grupa B2Wed) - lidera poligrafii ślubnej w Polsce poszukujemy Account Manager/Specjalista ds. sprzedaży B2B