Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager/Specjalista ds. Sprzedaży Dział Marketplace

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eMAG jest jednym z największych sklepów internetowych w regionie. Działamy w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. eMAG to organizacja, w której mimo ponad 15 lat obecności na rynku wciąż panuje kultura start-upu.
    Chcemy, by Klienci internetowi byli naszymi partnerami – naszym zadaniem jest pomóc im oszczędzać czas i pieniądze. Szukamy ludzi, którzy pomogą nam zmienić branżę e-commerce w Polsce.
    Jeśli podzielasz nasze wartości, a dodatkowo chcesz pracować w najlepiej skomunikowanym, nowoczesnym biurze w Warszawie - dołącz do nas!

    Wspólnie twórzmy kolejne rozdziały historii eMAG!

    Miejsce pracy: Warszawa
    MKTP_AM/12_2018

    Zakres obowiązków:

    • Realizowanie wyznaczonych celów
    • Aktywne poszukiwanie nowych Partnerów (firmy handlowe, produkcyjne, dystrybucyjne itp.)
    • Nawiązywanie i koordynowanie komunikacji ze Sprzedawcami Marketplace
    • Analiza rynku
    • Prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków współpracy
    • Raportowanie postępów pracy (realizacja celów ilościowych i jakościowych)
    • Tworzenie i zarządzanie kontami Sprzedawców

    Wymagania:

    • Język angielski na zaawansowanym poziomie (min. B1) – pozwalającym na codzienną komunikację w międzynarodowym zespole
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B i/lub sprzedaży usług, pośrednictwa sprzedaży, Call Center
    • Sprawne posługiwanie się Ms Excel
    • Wiedza o e-commerce

    Kluczowe kompetencje:

    • Swoboda w komunikacji i umiejętność budowania efektywnej współpracy
    • Analityczne myślenie
    • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i szybkie uczenie się
    • Mile widziana znajomość QlikView i Tradewatch

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w zespole doświadczonych specjalistów
    • Możliwość szerszego poznania branży e-commerce
    • Luźną atmosferę współpracy
    • Możliwość rozwijania różnych kategorii zakupowych
    • Atrakcyjny system premiowy

    Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.