Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VISUAL EFFECT SEBASTIAN PAWLICA z siedzibą w: Aleja Wojciecha Korfantego 141C, 40-154 Katowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager / Specjalista ds. sprzedaży

VISUAL EFFECT SEBASTIAN PAWLICA

aleja Korfantego 141c

Wełnowiec

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów (sektor B2B)

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi

  • przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, prowadzenie negocjacji sprzedażowych

  • współpraca z pozostałymi działami firmy, wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta B2B - preferowana branża mediowa

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

  • zdolności analityczne i negocjacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • wytrwałość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

To oferujemy

  • praca w nowoczesnej firmie o wysokich standardach biznesowych

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja ze sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy, miła atmosfera i świeża kawa

Visual Effect to stabilna firma działająca na rynku reklamowym od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę nośników Outdoor i Indoor.

Zachowując wysokie standardy realizujemy kampanie reklamowe dla lokalnych klientów i ogólnopolskich marek.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje