Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Manager / Specjalista ds. sprzedaży

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Account Manager
    Specjalista ds. sprzedaży
    Szukamy speca od sprzedaży i PR do pozyskiwania nowych i sprawowania opieki nad obecnymi klientami. Jeżeli potrafisz pozyskać klienta, określić jego oczekiwania, przygotować ciekawą ofertę tak aby klient zdecydował się na współpracę - to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Osoba na tym stanowisku będzie poszukiwała nowych klientów, obsługiwała napływających oraz opiekowała się klientami na etapie wdrożenia.

    Zadania pełnione na stanowisku:

    • nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z klientami
    • doradztwo w zakresie doboru usług dla klienta
    • przygotowanie i prezentacja ofert
    • przeprowadzenie klienta przez wszystkie etapy wdrożenia
    • dbanie o należytą realizację projektu wewnątrz firmy
    • raportowanie

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z reklamą lub marketingiem w agencji reklamowej lub PR
    • znajomosć technik sprzedaży
    • znajomość narzędzi e-marketingowych i PR’owych
    • znajomość rynku i środków reklamy
    • znajomość języka angielskiego
    • sukcesy związane ze sprzedażą usług

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dużą samodzielność w doborze narzędzi i podejmowaniu działań
    • pracę w biurze w centrum Krakowa (okolice Jubilatu)
    • wyzwania w pracy nad ciekawymi projektami
    • rozwój zawodowy
    • miłą, swobodną atmosferę w pracy
    • wyjścia firmowe
    Miejsce odbywania pracy: Kraków, ul. Tatarska 5.

    Pakiet Webiso

    CV prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania, w temacie wiadomości proszę o wpisanie numeru referencyjnego oferty: WEB/AM/0818