Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Innergo Systems Spółka z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Identyfikacja potrzeb biznesowych nowych i istniejących klientów w zakresie infrastruktury i usług informatycznych oraz rekomendowaniem odpowiednich rozwiązań;

  • Utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami;

  • Realizacja określonego budżetu sprzedażowego;

  • Prowadzenie prezentacji handlowych.

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą komunikatywną;

  • Posiadasz umiejętność prezentacji produktów i rozwiązań pod względem możliwości technicznych i funkcjonalnych;

  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole;

  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy;

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznych oraz kontakt z Klientem;

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B;

  • Jesteś gotowy/a do odbywania podróży służbowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań ICT;

  • Wykształcenie technicznym/IT.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • programy motywacyjne

  • wsparcie zespołu

  • niebanalną atmosferę

Innergo Systems Spółka z o.o.

Aktualnie poszukujemy osób do Działu Sprzedaży w INNERGO Systems!

Jesteśmy dostawcą usług i sprzętu z segmentu nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych, specjalizujemy się

w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu biznesowych rozwiązań z zakresu usług głosowych, transmisji danych, wideokonferencji i Unified Communication. Pomagamy sprostać wyzwaniom nowoczesnego biznesu jakimi są wydajność, mobilność i bezpieczeństwo.

Na co dzień pracujemy z najnowszymi technologiami w atmosferze pełnej kreatywności i pozytywnego nastawienia. Jeżeli także lubisz zagadnienia techniczne, posiadasz umiejętności interpersonalne i niestraszne Ci podróże, dołącz do INNERGO Systems, aby wspierać nasze działania handlowe.

Przewiń do profilu firmy