Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Account Manager

RESPECT ENERGY S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów B2B – w obszarze małych i średnich firm

  • Sprzedaż energii elektrycznej

  • Spotkania z Klientami

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami

  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży

  • Ofertowanie, negocjacje i podpisywanie umów z Klientami

  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami

  • Współpraca z innymi zespołami w ramach organizacji

Nasze wymagania

  • Umiejętność pozyskiwania nowych Klientów

  • Ostatnie 2 lata pracy w sprzedaży B2B

  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej w sprzedaży do Klientów B2B

  • Znajomość i umiejętność stosowania technik sprzedażowych

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych

  • Znajomość etykiety biznesowej i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia –umowa o pracę lub B2B

  • Atrakcyjny produkt do sprzedaży – 100% zielona energia, elastyczny okres zawierania umów z Klientami, gwarancja stałej ceny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz wysokie prowizje za sprzedaż bez górnego limitu

  • Samochód służbowy oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • Kafeteria benefitowa po okresie próbnym

  • Opieka medyczna po okresie próbnym

  • Szkolenia i wsparcie wdrożeniowe

  • Perspektywa rozwoju zawodowego

  • Praca w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • system premiowy

  • kafeteria benefitów

RESPECT ENERGY S.A. (Dawniej Trmew Obrót S.A.) jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy