Logo Pracuj.pl

Account Manager

ROHLIG SUUS Logistics S.A.O firmie

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Puszczyka 8

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i rozwój klientów w regionie w zakresie spedycji drogowej (transport drobnicowy krajowy i międzynarodowy),
  • Utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami firmy,
  • Realizacja wyznaczonych celów finansowych,
  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży,
  • Ścisła współpraca z działem spedycji,
  • Aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu usprawnień.

Nasze wymagania

  • Znajomość i praktyka w sprzedaży usług transportowych (fracht drogowy, głównie transport drobnicowy),
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,
  • Dobra organizacja pracy własnej w tym samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i budowania trwałych relacji,
  • Umiejętność analizy, reagowania na potrzeby Klientów.

To oferujemy

  • Pracę w dużej stabilnej (polskiej) firmie, która szybko się rozwija, ale nie jest korporacją,
  • Unikatową kulturę organizacyjną – SUUS, czyli „swój”,
  • Umowę o pracę - okres próbny 3 miesiące,
  • Opiekę medyczną Medicover,
  • Dofinansowanie karty sportowej (Multisport lub Medicover Sport),
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pełne wdrożenie do pracy i wsparcie całego zespołu HR,
  • Realne perspektywy rozwoju – rośniesz razem z firmą (a robimy to w SUUS-owym tempie!),
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego,
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych,
  • Pyszną kawę dla kawoszy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • narzędzia pracy
  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Account Manager, Puszczyka 8, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)