Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager - Telesprzedaż i obsługa klienta z językiem obcym

NEUTEC GmbH

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy startupem, który tworzy jedyny na rynku market place dla profesjonalistów oferujący urządzenia HVAC.

Nasza platforma handlowa oferuje takie produkty jak Zehnder, Viessmann, Systemair, Paul, Maico, Dalap, Vents, Lunos, VTS.

Zamierzamy jeszcze mocniej rozwinąć Neutec – dlatego musimy zwiększyć moce przerobowe w naszym zespole. Poszukujemy osoby, która pomoże nam w sprzedaży i obsłudze klienta.

Szukamy osoby, która rozwinie nam sprzedaż New Business, docierając do nowych klientów oraz kogoś, kto potrafi budować długofalowe relacje, również poprzez social selling oraz jest nastawiony na cele.

• masz doświadczenie w sprzedaży produktów przez telefon,

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów Smart Home lub HVAC,

• doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem to Twój konik,

• pracujesz z nastawieniem na realizację celu,

• masz pasję do sprzedaży.

Będziesz odpowiadać za:

• realizacje celów sprzedażowych,

• obsługę lead`ów z www,

• telefoniczny i mailowy kontakt z klientami niemieckojęzycznymi i/lub z innego kraju europejskiego,

• prowadzenie akcji sprzedażowych,

• procesowanie zamówień klientów,

• tworzenie tłumaczeń z języka niemieckiego (lub innego) na język polski i odwrotnie,

• przygotowywanie dokumentów i raportów,

• research konkurencji, klientów w Internecie

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom B2) lub znajomość innego języka europejskiego na tym samym poziomie

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Znajomośś obsługi komputera

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnym projekcie o globalnym zasięgu

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój nowej inicjatywy rynkowej

  • Pracę w zharmonizowanym zespole o wszechstronnych kompetencjach biznesowych, marketingowych i technologicznych

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

NEUTEC GmbH

We are the world first and only digital marketplace in HVAC industry. We carefully select innovative HVAC solutions to offer the customers highest possible sales experience and customer service in heating, ventilation and air conditioning. All our services and processes are available online with very easy and intuitive ordering and the best after-sales service.

Our markets are the most advanced engineering markets around the globe – including Germany, United Kingdom, Scandinavia, USA and Middle East.

We are E-commerce Start-Up founded in Berlin. We constantly innovate, we challenge “Status Quo”, we love teamwork, we want to “make a difference” on the HVAC market, we are digital, we love fun and having great time while working.

As we enter the next phase in our development, currently we are looking for a key team member to our offices in Gdańsk/Warsaw.

Przewiń do profilu firmy