Oferta pracy

Account Manager (They/She/He)

Glovo

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z Partnerami Glovo poprzez konsekwentną i proaktywną komunikację, identyfikowanie potrzeb i budowanie zaangażowania.

  • Ewaluacja i raportowanie wskaźników biznesowych dotyczących Twojego portfolio Klientów, poprzez podejmowanie działań, koniecznych do osiągnięcia celów stanowiskowych, zgodnych z założeniami całej firmy.

  • Tworzenie i egzekwowanie planów wspierających rozwój Partnerów, poprzez negocjacje promocji, aktywacje marketingowe oraz udoskonalanie menu (cross selling, upselling, AOV, CR, selling items).

  • Dbanie o jak najlepszy na rynku kontent w aplikacji Glovo, również poprzez podpisywanie z partnerami umów ekskluzywności.

  • Optymalizowanie widoczności Glovo poprzez akcje marketingowe z naszymi Partnerami.

  • Zwiększanie obrotu Glovo m.in. poprzez renegocjacje prowizji.

  • Budowanie planów działania, dotyczących nieaktywnych i odchodzących Partnerów.

  • Praca nad udoskonalaniem efektywności operacji, by mieć pewność, że dostarczamy najlepsze usługi naszym Klientom.

Nasze wymagania

  • Ok. dwóch lat doświadczenia w zarządzaniu relacjami z Partnerami lub konsultingu biznesowym, potwierdzone sukcesami na tym polu.

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji.

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2) oraz płynnej komunikacji w języku polskim (warunek konieczny).

  • Umiejętności organizacyjnych, zorientowania na szczegóły oraz wiedzy z obszaru zarządzania projektami.

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejścia analitycznego w oparciu o dane.

  • Wyższe wykształcenie z zakresu Zarządzania, Marketingu lub Business Administration będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie z firm z branży FMCG, food-hospitality, gastronomii czy też innych zbliżonych do naszej branży, będzie również dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna w rozszerzonym pakiecie.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Comiesięczny budżet na zamówienia z restauracji przy pomocy Glovo oraz zawsze darmowa dostawa dla pracowników Glovo.

  • Karta Multisport.

  • Hybrydowy model pracy.

  • Elastyczny czas pracy i wymiar urlopowy.

  • Lekcje języka angielskiego lub hiszpańskiego 1x w tygodniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe

  • phantom shares

Wartości Glovo

  • Gas: Driven to deliver quality results quickly

  • Good Vibes: Bring positivity and communicate openly

  • Stay Humble: Self-aware and open to learning

  • Care: Uplift people and the planet

  • Glownership: Act as proud owners

  • High Bar: Focus on Top Performance

Praca Twojego życia

Jako Account Manager, będziesz odgrywał kluczową rolę w zespole Glovo Partners Operations, odpowiadając za budowanie i utrzymywanie dobrych relacji między Glovo a Partnerami. Glovo jest platformą zrzeszającą najciekawsze miejsca w mieście i dostarczającą ich produkty w jak najkrótszym czasie, do każdego, kto tego potrzebuje.

Glovo

Jesteśmy Startupem założonym w Barcelonie i najszybciej rosnącym graczem w branży dostaw w Europie, Afryce i Azji Zachodniej. Koncentrując się przede wszystkim na dostarczaniu jedzenia, Glovo dostarczy Ci dowolny produkt w twoim mieście o dowolnej porze dnia.

W Glovo znajdziesz pracę swojego życia, realizując z nami wizję, aby zapewnić każdemu łatwy dostęp do wszystkiego w swoim mieście. Poszukujemy najlepszych kandydatów na rynku, którzy wniosą do naszej organizacji swoje pomysły, perspektywę i energię! Przy tym zapewnimy Ci możliwość rozwoju, a Twoja praca będzie miała wpływ na życie milionów osób. A to wszystko w doskonałej atmosferze!

Głęboko wierzymy w różnorodność. Przynosi ona ogromną wartość naszym zespołom, produktom i kulturze. Doskonale wiemy, że najlepsze rozwiązania są wynikiem współpracy ludzi z różnych stron świata oraz kultury współpracy, szacunku i przynależności, gdzie każdy czuje się wysłuchany i ma szansę na realny wpływ na to, co robimy. Te wartości sprawiają, że zapewniamy równe szanse każdemu, kto chce do nas dołączyć.

Przewiń do profilu firmy