Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Euvic Digital sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Czerskiej 12, (00-732 Warszawa), która jest częścią Euvic Performance. Wszelkie niezbędne informację o przetwarzaniu danych osobowych uzyskasz tu: https://euvicperformance./polityka-ochrony-danych-osobowych/#zasada-informowania
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account manager w agencji reklamowej - Project manager

Euvic Digital sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 31 sty 2023
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżących projektów i inicjowanie nowych;

  • nadzór nad projektami z obszaru content marketingu;

  • opieka nad kampaniami digital;

  • delegowanie obowiązków do specjalistów;

  • dbanie o jakość i termionowość realizowanych projektów;

  • opracowywanie dokumentacji projektowej – briefów, harmonogramów, kosztorysów, prezentacji, raportów;

  • rozwijanie relacji z klientem;

  • współudział w tworzeniu strategii.

Nasze wymagania

  • min. 3-4 lata doświadczenia w agencji digitalowej w nadzorowaniu projektów z obszaru content marketingu, performance marketingu, UX, produkcji webaplikacji, SEO, e-commerce;

  • udokumentowana wiedza na temat produkcji cyfrowych treści (artykułów, infografik, wideocastów, podcastów, etc.), zarządzania kampaniami 360 stopni, obsługą klientów e-commerce;

  • dobra organizacja pracy – umiejętność koordynowania wielu zadań równocześnie;

  • samodzielność;

  • umiejętność tworzenia zrozumiałych briefów dla autorów, grafików i mediaplannerów webdesignerów developerów (znajomość formatów, rozdzielczości, nomenklatury);

  • znajomość w praktyce kanałów dystrybucji cyfrowych treści (social media, blogosfera, vlogosfera, serwisy wertykalne, rozwiązania out of the box;

  • opanowanie języka polskiego (w mowie i piśmie na wysokim poziomie) – to wcale nie jest takie proste;

  • rozeznanie w platformach contentowych (np. WordPress);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w górę;

  • nastawienie na szukanie rozwiązań (nawet jeśli coś wymyka się spod kontroli).

To oferujemy

  • ludzkie podejście do godzin pracy i życia prywatnego (choć lubimy je czasem pomóc zorganizować);

  • sprzęt z Jabłuszkiem;

  • adekwatne do wiedzy i doświadczenia wynagrodzenie,

  • dofinansowanie do karty sportowej;

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;

  • pracę w modelu hybrydowym (zdalnie + z biura) Warszawa, ul. Czerska;

  • kooperację z dużymi, globalnymi firmami;

  • budżet ok 5 000 zł (na umowie o pracę na rękę) 7-9 000 zł (na fakturze przy działalności gospodarczej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • angielski z native speakerem

Się zgadza wszystko? Czekamy na Twoje CV i portfolio projektowe (byłoby miło).

Jeśli będzie nam ze sobą po drodze – na pewno zadzwonimy :)

Pełny opis stanowiska znajdziesz tu https://bit.ly/cyb_am