Account Manager w zespole Digital Business

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

  • Towarowa 28, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Towarowa 28

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z podmiotami (przede wszystkim z branż Telco i Banking), będącymi liderami e-commerce w Polsce i Europie

  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności działań prowadzonych dla największych brandów (lista podmiotów dostępna na stronie PAYBACK

  • Bieżący monitoring danych konwersji i sprzedaży

  • Aktywne uczestniczenie w bieżących projektach realizowanych wspólnie z firmami współpracującymi z PAYBACK

  • Budowanie relacji i koordynowanie współpracy z firmami partnerskimi

  • Monitorowanie i przeprowadzanie analizy kluczowych wskaźników Programu

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczene we współpracy z klientem biznesowym

  • Pasja do poszukiwania rozwiązań

  • Dobra znajomość obszaru e-commerce i chęć dalszego rozwoju właśnie w tym obszarze

  • Rozwinięte zdolności analityczne wraz z umiejętnością wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań

  • Mile widziane: doświadczenia w pracy z klientami anglojęzycznymi, doświadczenie z pracy w domu mediowym/agencji interaktywnej/sieciach afiliacyjnych

  • Ważne dla nas cechy osobowości to: samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, entuzjazm, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej, budowania relacji i realizacji wspólnych celów

  • Znajomość języka angielskiego (przynajmmniej B2)

To oferujemy

  • umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie.

  • benefity? Mamy to! Między innymi: firmowy program motywacyjny, karta sportowa, prywatna opieka medyczna.

  • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10.

  • dobra lokalizacja? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu.

  • przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie.

  • dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru, więc tak, do biura możesz przyjść w trampkach.

  • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne