VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Account Manager w Zespole Sprzedaży Flotowej

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert finansowania dla Klientów portfelowych VWFS

  • Bezpośredni kontakt z Klientami Flotowymi w zakresie finansowania pojazdów oraz koordynacja procesu rejestracji pojazdów w Przedstawicielstwach VWFS

  • bieżąca obsługa istniejących Klientów zgodnie z podpisanymi kontraktami,

  • bieżące reagowanie na potrzeby Klienta lub ewentualne problemy związane z kontraktami,

  • pomoc w kwestiach koordynacji, realizacji i przetwarzania kontraktów leasingowych.

  • Aktywna Sprzedaż produktów flotowych Klientom VWFS

  • przyjmowanie dokumentów kontraktowych i ich weryfikacja.

  • kompletowanie dokumentów finansowych klientów do odnawiania limitów leasingowych oraz decyzji scoringowych w celu podjęcia decyzji o finansowaniu dla Klientów flotowych.

  • współpraca z Działem Ubezpieczeń w zakresie przygotowania oferty ubezpieczeniowej dla Klienta Flotowego oraz Dealera (analiza raportu szkodowości Klienta)

  • współpraca z Zespołem Centrum Technicznego w zakresie obsługi serwisowej, stawek serwisowych dla Klienta flotowego.

Nasze wymagania

  • dokładność i sumienność w wykonywanych zadaniach

  • umiejętności komunikacyjne

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie i inicjatywa

  • wysoka jakość pracy

  • chęć pracy z ludźmi

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Program motywacyjny

  • Kartę lunch plus

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie podróży

  • Multikafeteria

  • Pakiet szkoleń, a także zajęcia językowe (angielski/niemiecki)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Owoce w poniedziałki i środy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • bony żywieniowe

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Przewiń do profilu firmy