Oferta pracy

Account Manager

VMLY&RO firmie

VMLY&R

Bonifraterska 17

Warszawa

Poszukujemy świetnie zorganizowanego akanta z doświadczeniem w pracy w agencji interaktywnej.

ACCOUNT MANAGER

JAK MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWINĄĆ:

  • Będziesz pracować i uczyć się od najlepszych talentów w naszej branży
  • Poszerzysz swoją wiedzę na temat marek, które znajdują się w naszym portfolio
  • Nauczysz się nowych narzędzi pracy i zdobądziesz doświadczenie międzynarodowym środowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Codzienna współpraca z klientem
  • Zarządzanie i wcielanie w życie projektów zgodnie z harmonogramem i wyceną
  • Przekazywanie zadań odpowiednim ludziom
  • Harmonogramowanie prac (Smart Sheet) i tworzenie kosztorysów projektowych
  • Współpraca z wieloma fantastycznymi zespołami w naszej agencji
  • Zarządzanie przepływem zadań w projekcie, posługiwanie się narzędziami agencji

CZEGO WYMAGAMY:

  • Doświadczenie w pracy ze strategią i kreacją
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii zintegrowanych (must have)
  • Umiejętności żonglowania projektami
  • Zdolności umiejętnego wyrażania potrzeb swoich i naszych klientów
  • Fenomenalnej znajomości zasad komunikacji marketingowej
  • Zdolności organizacyjnych i analitycznych
  • Biegłego posługiwania się Google Analytics i MS Excel
  • Znajomość procedur pracy agencji i narzędzi do efektywnej współpracy z klientami
  • Egzekwowania od zespołów pracy zgodnej z briefem i celami projektu, plus skutecznego ścigania tych lekko ociągających się
  • Mistrzowskich umiejętności sprzedażowych
  • Płynnej – w mowie i piśmie – znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Umiejętności pracy w grupie, staranności i odpowiedzialności, słuchania ze zrozumieniem, inicjatywy, zapału oraz znajomości branży digitalowej

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej agencji reklamowej i dzięki temu możliwość prowadzenia projektów dla klientów spoza Polski
  • Rozwojową pracę w energetyzującym/dynamicznym środowisku
  • Ciekawe, często innowacyjne projekty dla największych marek
  • Poszerzanie wiedzy podczas szkoleń wewnętrznych (lubimy dzielić się wiedzą, którą mamy) oraz onlinowych (każdy z naszych pracowników ma dostęp do platformy e-learningowej LinkedIn Learning)
  • Opiekę medyczną w Medicover
  • Zajęcia sportowe w ramach karty Benefit Multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • Możliwość pracy zdalnej

CO CIĘ CZEKA DALEJ?:

  • Jeśli Twoja kandydatura pasuje do naszego stanowiska rekruter umówi się z Tobą na półgodzinną rozmowę telefoniczną
  • W ciągu tygodnia odezwiemy się z feedbackiem lub zaprosimy Cię na rozmowę online z managerem
  • Jeżeli ta rozmowa wypadnie pomyślnie, to kolejnym krokiem będzie rozmowa z klientem
  • Decyzja o zatrudnieniu zapadnie w ciągu 20 dni

Ogłoszenie archiwalne