Oferta pracy

Account Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów bezpośrednio przekładających się na sprzedaż

  • Praca z klientami z różnych branż

  • Prowadzenie projektów całościowo, od pomysłu, poprzez realizację, aż po rozlicznie

  • Różnorodne projekty, zarówno digitalowe, jak i związane z obszarem marketing services (promocje, konkursy, działania lokalne)

  • Wzięcie odpowiedzialności także za pracę podległego zespołu

  • Rozwój zespołu

Nasze wymagania

  • Masz minimum 4 lata doświadczenia w pracy w agencji reklamowej / digitalowej / marketingowej

  • Masz doświadczenie w pracy z własnym zespołem

  • Rentowność działań jest dla Ciebie ważna, a Excel nie przyprawia Cię o ból głowy

  • Lubisz pracować z Kreacją i New Businessem

  • Nie paraliżuje Cię presja czasu

  • Myślisz nieszablonowo

  • Lubisz brać na siebie odpowiedzialność za wyniki

  • Porozumiesz się z ludźmi, gdy znajdziesz się w samym sercu Wysp Brytyjskich 😊

To oferujemy

  • Pracę z polskimi i międzynarodowymi markami

  • Codzienną współpracę z ciekawymi osobowościami po stronie klienta

  • Przyjazną atmosferę miejsca pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie

  • Adekwatne wynagrodzenie