Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o.O firmie

Hill and Knowlton Poland Sp. z o.o.

Plac Konesera 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kluczowych Klientów z sektora konsumenckiego/technologicznego/biotechnologicznego

  • planowanie pracy oraz dbanie o rozwój zespołu

  • uczestniczenie w procesie pozyskiwania nowych Klientów

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów PR dla różnych sektorów po stronie agencji

  • bardzo dobre umiejętność współpracy i budowania relacji z Klientem

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • doskonałe umiejętności zarządzania czasem pracy

  • chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji

Mile widziane

  • doświadczenie z sektora technologicznego/biotechnologicznego

To oferujemy

  • ambitny rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku i współpracę z zespołem doświadczonych konsultantów

  • uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez sieć H+K

  • szereg benefitów pracowniczych, w tym opiekę medyczną Medicover i kartę Multisport

  • przyjazną i twórczą atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jeśli szukasz pracy, w której nie będziesz się nudził, w której każdy dzień przynosi nowe zadania, a ludzie odnoszą się do siebie przyjaźnie i wspólnie wymyślają genialne kampanie nagradzane w ogólnopolskich i europejskich konkursach, aplikuj już teraz!