Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Academy of New York Sp. z o.o.O firmie

5 00015 000 brutto / mies.
  • Złota 59, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Academy of New York Sp. z o.o.

Złota 59

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Co będziesz robić?

- sprzedawać najlepsze na świecie kursy językowe

- budować rewelacyjne relacje z Klientami i pozytywny wizerunek firmy

- rosnąć zgodnie z tempem rozwoju Akademii

Nasze wymagania

Pasujesz do nas jeśli:

- sprzedaż jest częścią Twojego DNA, jesteś skuteczny i masz realne osiągnięcia w sprzedaży

- samodoskonalenie i rozwój są częścią Twojego życia, uwielbiasz stawiać sobie ambitne wyzwania i cele

- jesteś nastawiony pozytywnie, nawet jeśli klient mówi Ci „nie”. Nie zniechęcasz się i z równie dużą energią pracujesz dalej

- rozumiesz, że sprzedaż to ciężki „kawałek chleba” i nie bierze się ze szczęścia czy przypadku, ale z wykonywania metodycznie określonych zadań

Odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania? To właśnie Ciebie szukamy!

To oferujemy

  • wysokie zarobki – podstawę oraz jasny i przejrzysty system prowizyjny

  • pracę w stabilnej organizacji będącej w fazie szybkiego rozwoju

  • doskonałej jakości leady sprzedażowe

  • przyjacielską atmosferę pracy bez nonsensów korporacyjnych

  • bardzo komfortowe biuro w centrum (tramwaj, bus, metro, SKM)

  • bezpłatną kartę MULTISPORT

  • bezpłatny pakiet opieki medycznej ENEL-MED

  • bezpłatny kurs angielskiego z lektorem z USA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Kim jesteśmy?

- Jesteśmy jedyną amerykańską szkołą języka angielskiego w Polsce

- Przez 11 lat nauczyliśmy angielskiego ponad 10 000 Klientów

- Posiadamy ponad 30 certyfikowanych lektorów z USA

- Uczymy online wg autorskiej metody Amertalk

Sounds good? Join us!

Przewiń do profilu firmy