Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

Up

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie wyjątkowych kampanii oraz ciekawych projektów (BTL, ATL, Interactive, social media)

  • wsparcie zespołu w projektach przetargowych

  • dzielenie się z zespołem świetnymi pomysłami podczas spotkań kreatywnych

  • ogarnianie i porządkowanie konceptów i danych, by tworzyć z nich prezentacje, kosztorysy oraz harmonogramy

  • zarządzanie pracą grafików i copywriterów

Podział czasu pracy
50%

Obsługa Klientów

30%

Współpraca z kreacją

20%

Udział w burzach mózgów

Nasze wymagania

  • masz minimum roczne doświadczenie w agencji reklamowej na podobnym stanowisku lub dwuletnie na stanowisku Account Executive

  • od co najmniej dwóch lat samodzielnie koordynujesz kampanie i projekty ATL, BTL oraz interactive

  • komunikacja, prezentacje i negocjacje to Twoje mocne strony

  • w lot rozumiesz potrzeby klientów

  • z łatwością sporządzasz briefy kreatywne i budżety projektowe oraz pilnujesz ich wdrażania

  • bardzo dobrze organizujesz pracę i sobie, i swojemu zespołowi

  • rzetelność, terminowość, samodzielność, przejmowanie inicjatywy, kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania leżą w Twojej naturze

  • masz wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, marketingu, zarządzania lub reklamy

  • biegle władasz językiem angielskim

To oferujemy

  • dołączenie do grupy pasjonatów, która realizuje przeróżne, często nawet szalone, projekty :)

  • podnoszenie kwalifikacji i zawodową ewolucję w różnych obszarach działalności marketingowej

  • ciekawe projekty i uskrzydlające wyzwania

  • idealne środowisko pracy – pachnące nowością, przestronne, designerskie biuro, w którym powitają Cię dwa super psy

  • ergonomiczne fotele i biurka z regulowaną wysokością

  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • lekcje języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • wynagrodzenie w wybranej przez Ciebie formie

Up

Zajmujemy najwyższe miejsca w rankingu satysfakcji „Agencje marketingu zintegrowanego” miesięcznika „Media&Marketing Polska”. Wśród naszych nagród jest kilka statuetek i nominacji Effie, w tym w najważniejszej (i najbardziej wymagającej) kategorii „Long term marketing excellence”. Myślimy nieszablonowo niezależnie od tego, czy tworzymy złożoną, wielokanałową kampanię, czy zwyczajną ulotkę. Przez lata wypracowaliśmy nawet własną metodologię tworzenia kreatywnych idei! W Agencji Up specjalizujemy się w marketingu 360°, a pod szyldem siostrzanej agencji Job'n'Joy zajmujemy się employer brandingiem (najbardziej kreatywna agencja EB według Employer Branding Excellence Awards 2020 – z 5 nagrodami na koncie).

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV – odpowiadamy każdemu kandydatowi

  • Wstępna rozmowa telefoniczna z wybranymi osobami

  • Spotkanie z przyszłym przełożonym, online lub na żywo

  • Informacja zwrotna o wyniku rekrutacji