Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Manager

ADT Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • będziesz bezpośrednio współpracował/współpracowała z Klientami na zasadzie doradztwa przy doborze optymalnych rozwiązań technicznych,

  • będziesz nadzorował/nadzorowała proces tworzenia projektu i miał/miała bezpośredni wpływ na jego końcowy efekt,

  • będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za nawiązanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami i Partnerami biznesowymi,

  • będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów,

  • będziesz uczestniczył/uczestniczyła w przedsięwzięciach kreujących wizerunek rynkowy firmy,

  • będziesz prowadził/prowadziła prezentacje i negocjacje handlowe,

Nasze wymagania

  • posiadasz wyższe wykształcenie albo jesteś studentem ostatnich lat na uczelni (mile widziane wykształcenie o profilu technicznym – preferowany kierunek Informatyka, Elektronika lub pokrewne),

  • znasz i interesujesz się tematyką Data Center, sieci komputerowych i Cloud Computing,

  • jesteś chętny/chętna do pozyskiwania nowej wiedzy poprzez szkolenia i własne doświadczenia,

  • lubisz pracę z ludźmi,

  • finalizujesz z sukcesem zainicjowane projekty,

  • masz dużą motywację do dalszego kształcenia się i rozwijania swoich predyspozycji,

  • posługujesz się biegle językiem polskim w mowie i piśmie,

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację z Partnerami biznesowymi firmy,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • przejrzysty i atrakcyjny system zatrudnienia oraz premiowania,

  • pracę i rozwój w zespole doświadczonych specjalistów o wysokiej kulturze, w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awans w strukturach firmy,

  • możliwość uczestnictwa w profesjonalnych certyfikowanych szkoleniach,

  • pracę przy ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii na rynku informatycznym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

ADT Group

ADT Group Sp. z o.o. to polska firma IT z 11-letnią tradycją o ugruntowanej pozycji rynkowej. Tworzymy zgrany i profesjonalny zespół pasjonatów sprawnie poruszających się zarówno w przestrzeni infrastruktury, jak i oprogramowania. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów budowy i modernizacji infrastruktury informatycznej. Równolegle rozwijamy autorskie rozwiązania aplikacyjne wykorzystując najnowsze sposoby zarządzania i realizacji złożonych projektów programistycznych. Ze szczerą pasją niesiemy wartość dodaną naszym Klientom, pomagając im osiągać założone cele biznesowe.

Zaaplikuj teraz, a otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozpocząć swoją karierę z ADT Group, prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj ☺